Η θέση Σύμβουλος Πωλήσεων (κλάδος προϊόντων άρτου) έχει αποθηκευτεί.

Σύμβουλος Πωλήσεων (κλάδος προϊόντων άρτου) από την εταιρεία INGROUP

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η INGROUP αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας στον χώρο του τρόφιμου:

Σύμβουλο Πωλήσεων

(κλάδος προϊόντων άρτου)

Καθήκοντα

  • Παρακολούθηση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Παραγγελιοληψία και διαχείριση αιτημάτων και προβλημάτων
  • Τεχνική υποστήριξη και ενημέρωση αναφορικά με νέα προϊόντα και τεχνικές
  • Παρακολούθηση των τάσεων της συγκεκριμένης αγοράς καθώς και του ανταγωνισμού.
  • Reporting
  • Ταξίδια

Προσόντα

  • Τίτλος σπουδών ιδανικά Τεχνολογίας Τροφίμων ή παρεμφερή κλάδου
  • Εμπειρία σε οργανωμένο τμήμα πωλήσεων, ως εξωτερικός πωλητής τουλάχιστον 2 ετών
  • Ικανότητα ανάπτυξης σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Συνέπεια και αποτελεσματικότητα
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε όλη της Ελλάδα (40%)

Παρέχονται

       Η εταιρεία παρέχει ένα ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο που περιλαμβάνει Μισθό – Bonus, Εταιρικό αυτοκίνητο & πλήρη κάλυψη εξοδολογίων. Παράλληλα παρέχει σταθερή εκπαίδευση και υποστήριξη σε όλα τα στάδια συνεργασίας καθώς και εξαιρετικές προοπτικές εξέλιξης στα πλαίσια ενός πολυεθνικού οργανισμού.

Οι ενδιαφερόμενοι  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, Υπόψη κα Μασούρη μέσω e-mail:
cv@ingroup.gr

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

HR Systems Analyst Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Piping Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Materials Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Dredging/Marine Superintendent Αθήνα Archirodon Group N.V
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Static & Rotating Equipment Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Dredging/Marine Construction Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
Technical Office Civil Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Marine (Civil) Tendering Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V