Η θέση Σύμβουλος Πωλήσεων Πλακιδίων & Επίπλων Κουζίνας έχει αποθηκευτεί.

Σύμβουλος Πωλήσεων Πλακιδίων & Επίπλων Κουζίνας από την εταιρεία Porcelana

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Κόρινθος

Περιγραφή Θέσης

Η PORCELANA, μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές εταιρίες, με 27 καταστήματα λιανικής στον κλάδο του οικιακού εξοπλισμού σε όλη την Ελλάδα, ζητά

Σύμβουλο Πωλήσεων Πλακιδίων και Επίπλων Κουζίνας

για το κατάστημα Κορίνθου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στο κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής και επίπλων κουζίνας
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πτυχίο διακόσμησης σχεδιασμού εσωτερικών χώρων
  • Γνώση Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Εξωστρέφεια για προσέλκυση νέων συνεργατών

Απαραίτητα Προσόντα

Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

Κόρινθος#1