Η θέση Σχεδιαστής / Σχεδιάστρια μηχανολογικού σχεδίου έχει αποθηκευτεί.

Σχεδιαστής / Σχεδιάστρια μηχανολογικού σχεδίου από την εταιρεία ΕΛΒΑΛΧΑΛΚΟΡ - Τομέας Έλασης Αλουμινίου

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Inofyta

Περιγραφή Θέσης

Περιγραφή: Ο Σχεδιαστής/στρια θα είναι υπεύθυνος/η για την αρχειοθέτηση & δημιουργία αντιγράφων, τεχνικών φακέλων και σχεδίων/πινάκων διαστασιολογικού ελέγχου κατασκευών. Επίσης, θα σχεδιάζει παλέτες, κιβώτια συσκευασίας, γενικές διατάξεις γραμμών παραγωγής και θα δημιουργεί μηχανολογικά συναρμολογήματα και κατασκευαστικά σχέδια.

Οι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα:

Πτυχίο ΤΕΙ Μηχανολογίας (Κατασκευαστικού τομέα)
• Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
• Γνώσεις σχεδιαστικού προγράμματος: Autocad (2d)
• Η γνώση Autodesk Inventor (3d) θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
• Οργανωτικότητα και προγραμματισμός
• Προσωπική παρακίνηση, ομαδικό πνεύμα

Η θέση προσφέρει
δυναμικό περιβάλλον εργασίας, διαρκή εκπαίδευση και πρόσθετη ασφαλιστική κάλυψη.

Κωδικός αναφοράς

201

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ Inofyta ΕΛΒΑΛΧΑΛΚΟΡ Α.Ε. ΤΟΜΕΑΣ ΣΩΛΗΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥ
Τεχνικοί Βάρδιας -Χειριστές Γραμμών Παραγωγής Inofyta {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
Μηχανολόγος Μηχανικός / Σχεδιαστής Αθήνα Ελληνική βιομηχανία
Μηχανολόγος Μηχανικός ΑΕΙ Αθήνα Mεγάλη Τεχνική Εταιρεία
Τεχνικός Συντήρησης – Χαλκίδα Χαλκίδα ManpowerGroup Greece
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Chalkida INOX VESSEL HELLAS
PRODUCTION ENGINEER Θήβα Norsafe Hellas