Η θέση Σχεδιαστής/Σχεδιάστρια δημιουργίας κοσμημάτων και αξεσουάρ έχει αποθηκευτεί.

Σχεδιαστής/Σχεδιάστρια δημιουργίας κοσμημάτων και αξεσουάρ από την εταιρεία Ελληνική εταιρία

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ελληνική εταιρία που δραστηριοποιείται στις πρώτες ύλες υλικών μόδας, αναζητά νέο-α Σχεδιαστή-Σχεδιάστρια Δημιουργίας Κοσμημάτων και Αξεσουάρ, με ταλέντο στις συνθέσεις/συνδυασμούς υλικών.

Απαραίτητα προσόντα:
-Ικανότητες στην σύνθεση κοσμημάτων και αξεσουάρ
-Δημιουργική προσωπικότητα

Επιθυμητό προσόν
-Προυπηρεσία στον σχεδιασμό κοσμήματος και αξεσουάρ

Προσφέρονται:
-πλήρης απασχόληση
-ωράριο συνεχές
-ικανοποιητικές αποδοχές με πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
-ευχάριστο επαγγελματικό περιβάλλον

Κωδικός αναφοράς

Σχεδιαστής-τρια Κοσμημάτων

Όμοιες Θέσεις

Digital Product Designer Glyfada Signal
Ταμίας Αθήνα NIKOLIS GROUP
Social Network Account Operators (Remote) Αθήνα Global Services Ltd