Η θέση Συνεργάτες για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

Συνεργάτες για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων από την εταιρεία ΜΩΡΙΣ ΦΑΡΑΤΖΗ Α.Ε

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ΜΩΡΙΣ ΦΑΡΑΤΖΗ Α.Ε, η αρχαιότερη εταιρεία εμπορίας οδοντιατρικών και οδοντοτεχνικών προϊόντων αναζητά νέους συνεργάτες για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων οδοντιατρικών στην περιοχή της Θεσσαλονίκης με έδρα την Θεσσαλονίκη.

Αντικείμενο εργασίας

  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση του υπάρχοντος πελατολογίου στην Θεσσαλονίκη.
  • Οργάνωση προγράμματος ενημέρωσης οδοντιάτρων σε όλες τις περιοχές της Θεσσαλονίκης.
  • Καθημερινές επισκέψεις οδοντιάτρων της περιοχής και κατάρτιση νέου πελατολογίου.
  • Καταχώρηση παραγγελιών και ενημέρωση CRM.
  • Συμμετοχή σε οδοντιατρικά συνέδρια.

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε θέση πωλητή θα θεωρηθεί προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση στη χρήση Η/Υ και γνώση Αγγλικής γλώσσας (Lower).
  • Άνεση και ευχέρεια στην επικοινωνία.
  • Συνέπεια και αποτελεσματική διαχείριση του χρόνου.
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης.

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, διαρκή κατάρτιση, εκπαίδευση και επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας, με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.

Κωδικός αναφοράς

Πωλητές Θεσσαλονίκη

Όμοιες Θέσεις

ΠΩΛΗΤΗΣ HORECA Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη ΜΑΡΤ ΚΑΣ & ΚΑΡΥ
Πωλητής X-Van- Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ε.
Υπάλληλος Γραφείου για Διεκπεραίωση Μεταφορικού Έργου Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Ανώνυμη Εταιρία
Ιατρικός Επισκέπτης - με έδρα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη Innovis Pharma
Εξωτερικός Πωλητής Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη TMP SUPPLIES A.E
ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη ROYAL SUGAR ΑBEE
Στέλεχος Πωλήσεων Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη ΑΡΤΙΟΝ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΞΑΓΩΓΩΝ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη FARCOM AE
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΑΓΟΡΑΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη ΦΟΥΝΤΡΙΝΚΟ Α.Ε