Η θέση ΣΤΕΛΕΧΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Στους δύσκολους αυτούς καιρούς , η ανάγκη για επαγγελματική ανέλιξη και οικονομική εξασφάλιση είναι προτεραιότητα όλων .Μεγάλος Τραπεζικός Όμιλος δίνει την ευκαιρία σε νέους και νέες, να δημιουργήσουν καριέρα με υψηλά εισοδήματα .

Παροχές :

α)Υψηλές Αμοιβές

β) Υποστήριξη

γ) Συνεχής Εκπαίδευση

Απαραίτητα Προσόντα :

α) Επικοινωνιακή εμπειρία

β) Απολυτήριο Λυκείου

γ) Ύπαρξη μέσου μεταφοράς

Κωδικός αναφοράς

ΑΔΑΜ. 2

Όμοιες Θέσεις

Στελέχη Γραφείου Αθήνα-Αθήνα Εταιρία Τραπεζικού Ομίλου
Υπάλληλος Γραφείου Αθήνα-Αθήνα FRAGOS S.A
ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ / ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ Αθήνα-Αθήνα Artemide Ελλάς Α.Ε.
Υπάλληλος Γραφείου Αθήνα-Αθήνα ALPHADYNAMIC PUMPS Co
Ειδικός της Ομάδας Ready Διάφορες περιοχές της Ελλάδας Vodafone
Γραμματέας Αθήνα-Αθήνα ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Reception Αθήνα-Αθήνα Tree Company CO. A.E.B.E
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ Α.Ε.