Η θέση ΣΤΕΛΕΧΗ ΓΡΑΦΕΙΟΥ έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Στους δύσκολους αυτούς καιρούς , η ανάγκη για επαγγελματική ανέλιξη και οικονομική εξασφάλιση είναι προτεραιότητα όλων .Μεγάλος Τραπεζικός Όμιλος δίνει την ευκαιρία σε νέους και νέες, να δημιουργήσουν καριέρα με υψηλά εισοδήματα .

Παροχές :

α)Υψηλές Αμοιβές

β) Υποστήριξη

γ) Συνεχής Εκπαίδευση

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα :

α) Επικοινωνιακή εμπειρία

β) Απολυτήριο Λυκείου

γ) Ύπαρξη μέσου μεταφοράς

Κωδικός αναφοράς

ΤΣΟΥΚ.

Ασφαλιστικοί και Χρηματοοικονομικοί Σύμβουλοι Αθήνα-Αθήνα Υποκατάστημα του Επίσημου Δικτύου της Εθνικής Ασφαλιστικής
Άτομα για την στελέχωση γραφείων Αθήνα-Αθήνα Corinth Capital
Holmes Place Café Service / Barista Αθήνα-Αθήνα Holmes Place
Στελέχη Γραφείου Αθήνα-Αθήνα Εταιρία Τραπεζικού Ομίλου
Πωλητής Ex-Van για Αττική Αθήνα-Αθήνα ALFA-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ. ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΗΣ ΑΕΒΕ
Credit Controller Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
EXPORT SALES MANAGER(for Germany) (ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ ESMG2018) Γερμανία ΜΑΘΙΟΣ ΠΥΡΙΜΑΧΑ Α.Ε.
Εκπρόσωποι για CRM activities Αθήνα-Αθήνα ΩΘΗΣΗ Α.Ε.