Η θέση Στελέχωση Τμήματος Marketing / HR έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Στελέχωση Τμήματος Marketing / HR από την εταιρεία D_ONE

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας είναι μία δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση που ασχολείται με όλο το φάσμα ενεργειών μάρκετινγκ και επικοινωνίας για λογαριασμό μεγάλων πολυεθνικών εταιρειών. Μέσα από άρτια γνώση και χρήση συστημάτων έρευνας αγοράς καθώς επίσης και με την ανάπτυξη νέων συστημάτων στο χώρο των πωλήσεων, έχει εδραιώσει την φήμη της στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών.

Απαραίτητα Προσόντα

Αρμοδιότητες

 Οργάνωση, συντονισμός και ανάπτυξη διαφημιστικής καμπάνιας

Απαραίτητα προσόντα

 Απόφοιτος Τεχνολογικής / Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης

 Άριστη χρήση H/Y και προγραμμάτων Microsoft Office

 Ανεπτυγμένες  επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες

 Υψηλού βαθμού οργανωτικές δεξιότητες

 Ικανότητα να εργάζεται αυτόνομα αλλά και ως μέρος ευρύτερης ομάδας

 Άνεση στην επικοινωνία, αποτελεσματικότητα, αποφασιστικότητα και επιμονή στους στόχους

 Ομαδικό πνεύμα συμμετοχή στην επίτευξη των εταιρικών στόχων

Η εταιρεία προσφέρει

 Σύγχρονο επαγγελματικό χώρο εργασίας

 Συνεχή εκπαίδευση στο Μάρκετινγκ

 Ευχάριστο, νεανικό και αξιοκρατικό περιβάλλον.

 Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

 Ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ

Όσοι ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση εργασίας, παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Όλα τα προσωπικά στοιχεία των υποψηφίων είναι εμπιστευτικά και σε καμία περίπτωση δεν θα μεταφερθούν σε τρίτους. Λόγω μεγάλου αριθμού ληφθέντων βιογραφικών, η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους οι οποίοι έχουν αξιολογηθεί θετικά.

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: 21 Δεκεμβρίου 2018

Κωδικός αναφοράς

CR-D

Social Network Account Operators (Remote) Αθήνα Global Services Ltd
Administration Assistant Αθήνα ΖΑΝΚΟ Κτηματική Α.Ε.
Γραμματέας Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
Στέλεχος Τμήματος Διαγωνισμών / Γραμματείας Αθήνα Π. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΑ & ΧΗΜΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΕΕ
Personal Assistant Αθήνα SETEL HELLAS