Η θέση Στελέχη Marketing -Human resource - Αθήνα,Κέντρο έχει αποθηκευτεί.

Στελέχη Marketing -Human resource - Αθήνα,Κέντρο από την εταιρεία Μεγάλη γνωστή εταιρεία

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
ΑΘΗΝΑ

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία μας με εμπειρία χρόνων στην παροχή υπηρεσιών
sales και marketing με συνεχή δραστηριότητα και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Αθήνας 4 άτομα για την κάλυψη των τμημάτων της έρευνα αγοράς, πωλήσεων, διαφήμισης, human resource και τη θέση του στελέχους marketing.

Παροχές :

  • Πλήρης, δωρεάν και πιστοποιημένη εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Υψηλές αποδοχές με επιπλέον bonus επιβράβευσης
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και καριέρας στο χώρο του marketing
  • Μόνιμη Συνεργασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άτομα από 20 έως 30 ετών
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

*Η προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη διότι παρέχεται εσωτερική εκπαίδευση. Πτυχίο σε τομείς marketing θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Κωδικός αναφοράς

GCH136