Η θέση Ανάπτυξη Επείγουσας Καμπάνιας Ανθρωπιστκού Οργανισμού έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Ανάπτυξη Επείγουσας Καμπάνιας Ανθρωπιστκού Οργανισμού

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Νεοσύστατη εταιρεία Marketing, Πωλήσεων & HR αναζητά 5 Νέους και Νέες για το συντονισμό και υποστήριξη καμπάνιας σε επίπεδο event μεγάλου Μη Κυβερνητικού Οργανισμού.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Πλήρη εκπαίδευση και υποστήριξη από έμπειρους συνεργάτες
  • Ευχάστο και οργανωμένο περιβάλλον
  • Ελκυστικό πακέτο αμοιβών
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε Ελλάδα κι εξωτερικό

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες διοίκησης και συντονισμού ομάδας
  • Σπουδές Marketing, Διοίκησης Επιχειρήσεων θα εκτιμηθούν θετικά
  • Άμεση διαθεσιμότητα

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι όπως αποστείλουν άμεσα βιογραφικό κάνοντας αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

MKT06

ΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠHΣΗΣ Μ.Κ.Ο Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
Entry Level Marketing-H.R. Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
Marketing Trainee Αθήνα ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία