Η θέση Στελέχη Γραφείου έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Στελέχη Γραφείου από την εταιρεία Allianz

Πλήρης Απασχόληση
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

Ο κορυφαίος Χρηματοοικονομικός Οργανισμός Allianz, ζητά συνεργάτες για την στελέχωση γραφείου της  στην περιοχή του Ηρακλείου Κρήτης.

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο αμοιβών (προμήθειες, bonuses)
  • Δυνατότητα οικονομικής στήριξης (υπό προϋποθέσεις)
  • Ομαδική Ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση σε νέα προϊόντα
  • Ευκαιρία δυναμικής εξέλιξης καριέρας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Εκπαίδευση: πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ επιθυμητό (αλλά όχι απαραίτητο)
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ: απαραίτητη

Θα αξιολογηθεί σοβαρά προηγούμενη προϋπηρεσία ή σπουδές σε πωλήσεις – Marketing.

Αποστείλατε Βιογραφικό στο email [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Υπεύθυνος Πωλήσεων Ηράκλειο ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ι.Κ.Ε.
ΠΩΛΗΤΗΣ/ ΠΩΛΗΤΡΙΑ Ηράκλειο EΤΑΙΡΕΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΟΠΤΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΚΡΗΤΗΣ Ηράκλειο Ανώνυμη Εταιρεία Ιατρικών Ειδών
ΠΩΛΗΤHΣ ΗΟ.RE.CA. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ Ηράκλειο Ανώνυμη Εταιρεία