Η θέση ΠΩΛΗΤΡΙΑ/ΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ LYNNE ΣΤΟ MALL έχει αποθηκευτεί.

ΠΩΛΗΤΡΙΑ/ΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ LYNNE ΣΤΟ MALL από την εταιρεία B&F ΑΒΕΕ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

Αδιάφορο
Μαρούσι

Περιγραφή Θέσης

Ο όμιλος B&F στο πλαίσιο της ανάπτυξής του αναζητεί:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ/Η ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ LYNNE ΣΤΟ MALL

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στον χώρο της ένδυσης, τουλάχιστον 2 χρόνια
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ταλέντο στην πώληση και ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
  • Απαραίτητη η γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση στις δημόσιες σχέσεις
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικό πνεύμα

Η Lynne προσφέρει:
Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας, αξιοκρατικό περιβάλλον, ανταγωνιστικές αποδοχές και δυνατότητα εξέλιξης.

Κωδικός αναφοράς

n/a