Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ/ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΩΝ έχει αποθηκευτεί.

ΠΩΛΗΤΗΣ/ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΩΝ από την εταιρεία Κώστας Α. Παπαέλληνας (Ελλάς) ΑΕΒΕ

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Κώστας Α. Παπαέλληνας (Ελλάς) ΑΕΒΕ δραστηριοποιείται από το 1969 στην ελληνική αγορά στους τομείς Υγείας, Φροντίδας, Ομορφιάς και Διατροφής. Στο πλαίσιο της δυναμικής της ανάπτυξης, η εταιρία στοχεύει να ενδυναμώσει το δυναμικό της SCHOLL προσλαμβάνοντας μια πωλήτρια ή έναν πωλητή χονδρικής πώλησης με περιοχές ευθύνης την Αθήνα και την επαρχία.

Αν έχεις δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα, άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, και φυσικά πάθος με την μόδα, στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος μιας δυναμικής ομάδας στο χώρο της υπόδησης.

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΩΝ

Κύρια Καθήκοντα:

  • Η ανάπτυξη πελατολογίου
  • Σύναψη εμπορικών συμφωνιών με τους πελάτες
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα προσόντα :

  • Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια στην επαρχία και στο εξωτερικό
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών και χειρισμού Η / Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Οργάνωση, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Δημιουργική διάθεση, δυναμική προσωπικότητα με πελατοκεντρική αντίληψη

Η εταιρία προσφέρει :

  • Άριστες συνθήκες εργασίας και ευχάριστο περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ιδιωτική ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό & tablet

Κωδικός αναφοράς

473550

Όμοιες Θέσεις

ΠΩΛΗΤΗΣ–ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αθήνα-Αθήνα ΛΗΔΡΑ ΕΠΕ
Πωλητής/Πωλήτρια για τα φαρμακεία της Αττικής Αθήνα-Αθήνα ΕΨΙΛΟΝ-Μπρατάνης
Εξωτερικός Πωλητής Αθήνα-Αθήνα ΖΟΥΡΑΣ ΦΑΡΜ ΑΕ
Στέλεχος Πωλήσεων (Key Account Manager) Αθήνα-Αθήνα PaperGraph Α.Ε.
Στέλεχος Πωλήσεων Αθήνα-Αθήνα ΙΑΣΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Α.Ε
Πωλητής/Πωλήτρια Φαρμακείων Αθήνα-Αθήνα DISTRIBRANDS ΑΕ
B2B Πωλητής Αθήνα-Αθήνα
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία