Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΩΛΗΤΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ από την εταιρεία SPORTS ON BOARD IKE

Πλήρης Απασχόληση
Nea Ionia

Περιγραφή Θέσης

Η Sports on Board που δραστηριοποιείται στην Ελλάδα, την Κύπρο και σε χώρες των βαλκανίων όπως τη Βουλγαρία και τη Ρουμανία, παρέχοντας υπηρεσίες Εμπορικού Αντιπροσώπου για τα αναγνωρισμένα Brands Champion, Gola classics, D. Franklin, Healthy Human κ.α  επιθυμεί, στα πλαίσια ανάπτυξης, να προσλάβει έναν πωλητή/ πωλήτρια.

Οι αρμοδιότητές του/της θα είναι :

  • Θα μεριμνά για την άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση και την ανάπτυξη του υφιστάμενου και δυνητικού πελατολογίου
  • Θα έχει την ευθύνη για τη σωστή και συνεπή διαχείρηση και την καθημερινή παρακολούθηση του πελατολογίου που θα του ανατεθεί, με στόχο την ανάπτυξη και την επίτευξη των εμπορικών στόχων της Εταιρίας
  • Νεες πωλήσεις
  • Παρακολούθηση ανταγωνσμού
  • Υποστήριξη των πελατών στα σημεία πώλησης
  • Θα πρέπει να εφαρμόζει απόλυτα την πιστωτική πολιτική της Εταιρίας και θα φροντίζει για την έγκαιρη διευθέτηση των χρεωστικών υπολοίπων των πελατών του

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η υποψήφιος θα πρέπει απαραιτήτως να έχει:

  • Επικοινωνιακή ευχέρεια και ευχάριστη προσωπικότητα, υψηλή φερεγγυότητα
  • Όρεξη για εξέλιξη και δημιουργική εργασία
  • Δυνατότητα επίετυξης στόχων, συνέπεια
  • Οργανωτικικές ικανότητες και υπευθυνότητα
  • 'Αριστη γνώση MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα ΙΧ και δυνατότητα ταξιδιών
  • Εάν άνδρας, Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Θα εκτιμηθούν:
  • Προυπηρεσία στην αγορά παπουτσιών ή/και στον χώρο της μόδας
  • Εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β
  • Τριτοβάθμα εκπαίδευση
  • Γνώσεις Marketing -Digital Marketing

Η Εταιρία προσφέρει :
  • Σταθερό Μηνιαίο Μισθό
  • Bonus βάσει στοχοθεσίας, ανά 3μηνο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Κάλυψη εξόδων και κάλυψη ταξιδίων με εταιρικό αυτοκίνητο
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Επιμόρφωση

Κωδικός αναφοράς

n/a