Η θέση Πωλητής έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλητής από την εταιρεία ΣΔ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΝΟΜΕΣ ΑΕ

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

H εταιρεία ΣΔ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ που δραστηριοποιείται στον χώρο των Αντιπροσωπειών – Διανομών και Εμπορίας  στην Μικρή Λιανική αναζητά ΠΩΛΗΤΗ
για την περαιτέρω ενδυνάμωση της ομάδας της.

Αρμοδιότητες

  • Ενίσχυση υπάρχοντος και επέκταση πελατολογίου.
  • Επικοινωνία και επισκέψεις σε πελάτες για την κάλυψη αναγκών του πελατολογίου και την προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης..
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης.
  • Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης.

 Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Μηναίο μισθό και bonus βάση επίτευξης στόχων.
  • ΙΧ και κινητό τηλέφωνο
  • Ευχάριστο περιβάλλον,

Κωδικός αναφοράς

n/a