Η θέση Πωλητής / Πωλήτρια έχει αποθηκευτεί.

Πωλητής / Πωλήτρια από την εταιρεία EΤΑΙΡΕΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΡΑΣΙΩΝ & ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑΤΟΔΩΝ ΠΟΤΩΝ

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

Ο πελάτης μας,  EΤΑΙΡΕΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΡΑΣΙΩΝ & ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑΤΟΔΩΝ ΠΟΤΩΝ
ζητά να προσλάβει ΣΤO ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ:

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ  Κωδ. ΠΛΤ

Ο/Η ιδανικός/η υποψήφιος/α διαθέτει :
  • Οινικές γνώσεις θα συνεκτιμηθούν
  • Εμπειρία στο χώρο θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακή ευχέρεια και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα, εμπιστοσύνη

Η εταιρία προσφέρει :
  • Αποδοχές ανάλογα με τα προσόντα
  • Δυναμικό & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & επιμόρφωση

Αποστολή βιογραφικών με e-mail επιλέγοντας "Αίτηση" ή στο  fax: 281 0 314 692
Τα βιογραφικά θα είναι απολύτως εμπιστευτικά

Κωδικός αναφοράς

ΠΛΤ