Η θέση Πωλητής – Πωλήτρια Καταστημάτων έχει αποθηκευτεί.

Πωλητής – Πωλήτρια Καταστημάτων από την εταιρεία Zakcret Sports

Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Zakcret Sports, μια από τις κορυφαίες εταιρείες στον χώρο της λιανικής των σπορ/αθλητικών ειδών στην Ελλάδα , αριθμώντας πλέον  15  καταστήματα με περισσότερους από 250 εργαζόμενους και τεράστια δυναμική, αναζητά πωλητές / πωλήτριες για τα καταστήματα της στον  Χαλάνδρι  , Περιστέρι , Πειραιά , Ερμού, Πικέρμι, Άλιμος, Ν. Σμύρνη.
Αν  λοιπόν διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις , και σου αρέσει να εργάζεσαι ομαδικά σε ένα ευχάριστο περιβάλλον γεμάτο προκλήσεις , στείλε σήμερα το βιογραφικό σου για τη θέση.
Θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε από κοντά!

Επιθυμητά προσόντα
  • Προηγούμενη προϋπηρεσία στον χώρο λιανικής
  • Καλή και βασική γνώση των H/Y και της αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες οι στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία για τη επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Ευχάριστη παρουσία
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Η εταιρεία θα σε στηρίξει σε κάθε σου βήμα  προσφέροντας:
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές συν BONUS
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο  περιβάλλον
  • Διαρκής και συνεχής εκπαίδευση
  • Σταθερότητα εργασίας

Αν ενδιαφέρεσαι  και επιθυμείς να γίνεις μέλος της ομάδας μας ,στείλτε μας το βιογραφικό σας με email.
Fax - 2106043506

Κωδικός αναφοράς

Πωλητές Αθήνα

Όμοιες Θέσεις

Πωλητής/ Πωλήτρια Αθήνα-Αθήνα nak shoes
ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ/ ΠΩΛΗΤΕΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ & εμπορικό κέντρο ΑVENUE ORCHESTRA
Πωλητές-Αθήνα Αθήνα-Αθήνα Flying Tiger Copenhagen
Πωλήτρια σε κατάστημα CELESTINO Αθήνα-Αθήνα CELESTINO
Πωλητές / Πωλήτριες Καταστημάτων Αθήνα-Αθήνα ΟΜΙΛΟΣ YAMA ΕΛΛΑΣ
Πωλήτρια Αθήνα-Αθήνα Nakaspaper