Η θέση Πωλητής / Πωλήτρια για καταστήματα ebnb.gr έχει αποθηκευτεί.

Πωλητής / Πωλήτρια για καταστήματα ebnb.gr από την εταιρεία ebnb.gr

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Αθήνα
550,00 € - 600,00 € / μήνας

Περιγραφή Θέσης

Ζητούνται  Πωλητές / πωλήτριες  για τα καταστήματα eBNB στo The Mall Athens και στο Πειραιά.

Αν  διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία, η τεχνολογία είναι το δυνατό σου σημείο και έχεις πάθος με την εξυπηρέτηση πελατών επικοινώνησε μαζί μας

Η ομάδα μας αποτελείται από νέους ανθρώπους με κέφι, όρεξη και πάθος να δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό σε καθημερινή βάση. Η σοβαρότητα, ο επαγγελματισμός και η αγάπη για αυτό που κάνουμε είναι από τα βασικά μας χαρακτηριστικά. Αναδεικνύονται μέσα από ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον που προωθεί την ομαδικότητα και την συναδελφική αλληλεγγύη. Με προτεραιότητα τον πελάτη συνεχίζουμε την πολυετή παρουσία μας στο χώρο του εμπορίου και στοχεύουμε πάντα στην ικανοποίηση κάθε πελάτη μας.

Αν ενδιαφέρεσαι να ενταχθείς στο δυναμικό της ομάδας μας μη διστάσεις να στείλεις το βιογραφικό σου.

Απαραίτητα Προσόντα

Ευχέρεια χρήσης πληροφοριακών συστημάτων

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Γνώση Αγγλικής γλώσσας

Κωδικός αναφοράς

n/a