Η θέση Πωλητής/ Πωλήτρια (Χονδρικής) έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Πωλητής/ Πωλήτρια (Χονδρικής) από την εταιρεία NIKOLIS GROUP

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Nikolis Group, Ελληνική εταιρία παραγωγής και εμπορίας υλικών-αξεσουάρ μόδας, αναζητά πωλητή/πωλήτρια με σκοπό την εξυπηρέτηση πελατών χονδρικής στα καταστήματα που διαθέτει στην Αθήνα.

Απαραίτητα προσόντα

  • Αποτελεσματικότητα στην πώληση και στην εξυπηρέτηση
  • Ικανότητα προσέγγισης πελάτη
  • Ευχέρεια και αμεσότητα στην επικοινωνία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Δυναμισμός
  • Ευγένεια
  • Εξωστρέφεια

Επιθυμητά προσόντα

  • Άμεση ή έμμεση επαγγελματική ή ερασιτεχνική ενασχόληση με την κατασκευή κοσμημάτων ή άλλες δημιουργίες σχετικές με τον χώρο της μόδας.
  • Γνώση αργυροχοΐας

Προσφέρονται

  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ωράριο συνεχές
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Πολύ ευχάριστο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

Πωλητής/ Πωλήτρια