Η θέση Πωλητής/Πωλήτρια Καταστήματος έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλητής/Πωλήτρια Καταστήματος από την εταιρεία NAK SHOES

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Σπάτα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία υποδημάτων NAK ζητά πωλητή/πωλήτρια για το κατάστημα στο Διεθνή Αερολιμένα στα Σπάτα.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση αγγλικών

Αν ενδιαφέρεστε για την θέση, κάντε την αίτησή σας σήμερα .Αποστολή βιογραφικών στο

[Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Η εταιρεία Νακ προσφέρει:

Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας, αξιοκρατικό περιβάλλον, ανταγωνιστικές αποδοχές και δυνατότητα εξέλιξης.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Πωλήτριες και Πωλητές Αθήνα-Spata-Loutsa-190 04 TSAKIRIS MALLAS
Αποθηκάριος Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Πωλητής-Πωλήτρια καταστήματος Αθήνα-Αθήνα Τηνιακός Α.Ε.
Πωλήτριες/ Πωλητές & Αποθηκάριοι Μαρούσι (Εμπορ.κέντρο Avenue) ORCHESTRA
Πωλητές Τηλεφωνίας - Αττική Αθήνα-Αθήνα Plaisio Computers
ΠΩΛΗΤΕΣ -ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ Αθήνα-Αθήνα Εισαγωγική Εταιρεία
ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ Σπάτα, Αθήνα