Η θέση Πωλητής Μονωτικών και Στεγανωτικών προϊόντων έχει αποθηκευτεί.

Πωλητής Μονωτικών και Στεγανωτικών προϊόντων από την εταιρεία Ανώνυμη Εταιρεία

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Καταξιωμένη και δυναμική εταιρία στον χώρο των μονωτικών και στεγανωτικών προϊόντων επεκτείνοντας διαρκώς το εμπορικό της δίκτυο, δημιουργεί νέες θέσεις εργασίας και ζητεί:

Πωλητή Μονωτικών και Στεγανωτικών προϊόντων, για να απασχοληθεί στο τμήμα πωλήσεων σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη και την παροχή τεχνικών λύσεων σε ότι αφορά την μόνωση και την στεγάνωση.

Απαραίτητα προσόντα:
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία 3-4 ετη σε πωλήσεις μονωτικών, δομικών, χημικών και κονιαμάτων θα εκτιμηθεί
  • Γνώση της αγοράς
  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ικανότητα ανάλυσης και παραγωγής λύσεων σε θέματα πωλήσεων η σε κατασκευαστικά ζητήματα.
  • Kαλή γνώση Η/Υ, Microsoft Office
  • Διάθεση για διάκριση και επίτευξη στόχων
  • Γνώση Αγγλικών

 Αποστολή βιογραφικών με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

n/a