Η θέση Πωλητές – Πωλήτριες Καταστημάτων έχει αποθηκευτεί.

Πωλητές – Πωλήτριες Καταστημάτων από την εταιρεία Zakcret Sports

Πλήρως/Μερικώς Απασχολούμενος
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Zakcret AE, η ελληνική αλυσίδα αθλητικών & sportswear ειδών, ξεκίνησε τη δραστηριότητά της το 1975 και συνεχίζει να αναπτύσσεται δυναμικά σε ένα εξαιρετικά ανταγωνιστικό περιβάλλον με πυλώνες ανάπτυξης τις ασυμβίβαστες αξίες της και την πελατοκεντρική της αντίληψη. Σήμερα αριθμεί 18 φυσικά  καταστήματα (16 Zakcret  Sports & 2 sneaker  Cage) με περισσότερους από 300 εργαζόμενους συνολικά , αναζητά πωλητές / πωλήτριες για τα καταστήματα της στο  Χαλάνδρι  , Περιστέρι , Πειραιά , Ερμού, Πικέρμι, Άλιμος , Ν. Σμύρνη .

Αν αγαπάς την αθλητική & sportswear υπόδηση-ένδυση και θες να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας, θέλουμε να σε γνωρίσουμε από κοντά!

Επιθυμητά προσόντα
  • Προηγούμενη προϋπηρεσία  στον χώρο λιανικής
  • Καλή και βασική γνώση των H/Y και της αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες οι στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία για τη επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ταλέντο στην πώληση
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Η εταιρεία θα σε στηρίξει σε κάθε σου βήμα  προσφέροντας:
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές  συν BONUS
  • Σημαντικές ευκαιρίες  προσωπικής εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο  περιβάλλον
  • Διαρκής και συνεχής εκπαίδευση

Αν ενδιαφέρεσαι  και επιθυμείς να γίνεις μέλος της ομάδας μας  , στείλτε μας στο βιογραφικό σας επιλέγοντας "Αίτηση".
Fax - 2106043506

Κωδικός αναφοράς

Πωλητές – Πωλήτριες