Η θέση Προϊστάμενος Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Προϊστάμενος Πωλήσεων από την εταιρεία ΠΕΡΝΙΕΝΤΑΚΗΣ Δ. ΑΕΒΕ

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία ΠΕΡΝΙΕΝΤΑΚΗΣ Δ. ΑΕΒΕ, με ηγετική θέση στην Κρητική αγορά στο χώρο των Αντιπροσωπειών – Διανομών και Εμπορίας τροφίμων και ποτών, επιθυμεί να προσλάβει για μόνιμη απασχόληση :

Προϊστάμενο Πωλήσεων
Απαιτούμενα Προσόντα
  • Πολύ καλή γνώση της αγοράς .
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και ικανότητα στην διαπραγμάτευση.
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων.
  • Ικανότητα οργάνωσης και ευελιξία.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων.
  • Κάτοχος διπλώματος (Ι.Χ.) Β΄ κατηγορίας.
  • Γνώση Αγγλικών (επίπεδο Lower).

Δεξιότητες υποψηφίου
  • Μεθοδικός , ανάληψη πρωτοβουλιών, και επίλυσης προβλημάτων.
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνέπεια στην εργασία, πνεύμα συνεργασίας και άριστες ικανότητες επικοινωνίας.
  • Επαγγελματική και ευγενική συμπεριφορά.
  • Εχεμύθεια.
  • Δυνατότητα μετακίνησης σε όλους τους νομούς του νησιού.

Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ( Μισθός & bonus).
  • Εταιρικό τηλέφωνο & αυτοκίνητο (I.X.).
  • Προοπτική εξέλιξης.

 Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, με email.
 Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Κωδικός αναφοράς

n/a