Η θέση Προισταμένη Ορόφων έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Προισταμένη Ορόφων από την εταιρεία V Hotels

Πλήρης Απασχόληση
Kerkyra

Περιγραφή Θέσης

Ικανή να  παρεχει οδηγίες και επίβλεψη στο Τμήμα της.

Υπευθυνη  στην εκπέδευση  και οργάνωση των  δραστηριότήτων του Τμήματος Καθαρισμού ώστε να διατηρεί υψηλά τα πρότυπα καθαριότητας και ικανοποίησης των επισκεπτών.

Να αναφέρεται στον Γενικό Διευθυντή του ξενοδοχείου

Σειρά εργασιών αρμοδιοτήτων

• Εκπαιδευση  και ανάθέση το προσωπικό του τμηματός της  και το προσωπικό καθαριότητας με λεπτομέρεια τις  εργασίες
• Οργάνωση και παρακολούθηση προγράμματος εργασίας  του προσωπικού του τμηματός της ώστε να διασφαλιστεί η εύρυθμη λειτουργία σύμφωνα  με τα πρότυπα του ξενοδοχείου.
• Επιθεώρηση δωματίων, κοινόχρηστων χώρων, εστιατορίων και μπαρ, κλπ.
• Διατήρηση  του κόστους λειτουργίας του τμήματος και του πλυντηρίου εντός του προυπολογισμού της εταιρείας
• Απογραφή αποθεμάτων λινών και άλλων υλικών λειτουργίας.
• Εξασφάλιση της σωστής χρήσης χημικών και προμηθειών καθαρισμού και τη συντήρηση του αποθέματος.
• Αξιολόγηση της  κατάστασης των επίπλων, της διακόσμησης και του αποθέματος και διατυπωση συστάεων για επισκευές ,προμήθειες.

Παροχές

• Διαμονή και διατροφή
• Ανταγωνιστική αμοιβή και Σύστημα Μπόνους
• συνεκτική, δυναμική και πολυπολιτισμική ομάδα
• Διάφορα προγράμματα εκπαίδευσης
• Σχέδιο ανάπτυξης ατομικής απόδοσης
• Ιατρική ασφάλιση

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενη εμπειρία: τουλάχιστον 2 έτη

Κωδικός αναφοράς

HSK Manager

Όμοιες Θέσεις

Front Office Manager Αθήνα ΚΑΝΙΚΑ
Προϊσταμένη Oρόφων Argalasti Leda Village Resort
XHMIKOΣ MHXANIKOΣ Korivos ΕΛΑΙΣ UNILEVER HELLAS ΑΕ
Χημικός / Χημικός Μηχανικός Αθήνα Τρίκαρδος ΑΕ
Εργαστηριακός Χημικός Ιωάννινα ΑΝΑΛΥΣΙΣ ΑΕ
Διπλωματούχος Μηχανικός Iraklio ENPRO ΤΕΧΝΙΚΗ Ο.Ε.
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Αθήνα New Line
Production Planner Οινόφυτα Aluminco Α.Ε.
ΥΠΕΥΘΥΝΟ/Η ΒΑΡΔΙΑΣ Πειραιάς Γρηγόρης