Η θέση Πολιτικός Μηχανικός έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πολιτικός Μηχανικός από την εταιρεία ManpowerGroup Greece

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης κατασκευαστικής εταιρίας που ειδικεύεται στην ανέγερση πολυκατοικιών, αναζητά Πολιτικό Μηχανικό για την Αθήνα.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση έργου από το αρχικό στάδιο μέχρι και την ολοκλήρωση του : κατεδάφιση, εκσκαφή, αντιστήριξη, κατασκευή (μπετό), ενδιάμεσα στάδια, επιμετρήσεις, προμετρήσεις.
  • Επίβλεψη των εργασιών
  • Παρακολούθηση / έλεγχο προϋπολογισμού και χρονοδιαγράμματος
  • Τήρηση των οδηγιών και των κανονισμών, συμπεριλαμβανομένων των αδειών, της ασφάλειας κλπ.
  • Παράδοση των τεχνικών αρχείων και άλλων τεχνικών εγγραφών, όπως απαιτείται
  • Αξιολόγηση πιθανών κινδύνων
  • Παραγγελίες υλικών και αξιολόγηση προσφορών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού Α.Ε.Ι
  • 5 έτη εμπειρία σε επίβλεψη σύνθετων κτιριακών έργων με αυστηρά χρονοδιαγράμματα
  • Εμπειρία σε κοστολογήσεις και επιμετρήσεις έργων
  • Απαραίτητη γνώση Autocad
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής
  • Πολύ καλή γνώση των προγραμμάτων MS Office

Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Κάλυψη των εξόδων μετακίνησης
  • Κινητό

Κωδικός αναφοράς

n/a