Η θέση ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ/ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ/ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΩΝ

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

H MACON A.T.E.E., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο των δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αμιγώς ελληνική από το 1968, εισάγει, διανέμει και υποστηρίζει τεχνολογικά προηγμένα δομικά υλικά και συστήματα για λειτουργικά και αισθητικά αναβαθμισμένες κατασκευές.

Αναζητούμε:

Πολιτικό Μηχανικό – Υποστήριξη πωλήσεων στο Τμήμα Έργων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτoς ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Εμπειρία στις πωλήσεις στο χώρο των δομικών υλικών θα θεωρηθεί έξτρα προσόν
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Windows, Microsoft Office) & σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Αρμοδιότητες:

  • Τεχνική υποστήριξη
  • Παροχή τεχνικών λύσεων
  • Follow up & σύνταξη προσφορών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Διευθέτηση συναντήσεων

Παροχές:

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Κωδικός αναφοράς

n/a