Η θέση ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ (AREA MANAGER) έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ (AREA MANAGER)

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

 Εταιρεία  δυναμικά  αναπτυσσόμενη  στον χώρο του λιανεμπορίου τροφίμων ζητά

Περιφερειακό διευθυντή καταστημάτων (
Area manager)

Εταιρεία στον χώρο του super market επιθυμεί να προσλάβει για τα καταστήματα της δυναμικό, υπεύθυνο και έμπειρο άτομο για την θέση του περιφερειακού διευθυντή/ριας .

Απαιτούμενα προσόντα υποψηφίου

  • Να έχει πολύχρονη πείρα και γνώσεις λιανικού εμπορίου στον χώρο των τροφίμων
  • Να έχει πείρα σαν περιφερειακός διευθυντής
  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Γνώσεις Η/Υ

Κύρια καθήκοντα

  • Να διαχειρίζεται και να αναλαμβάνει την συνολική ευθύνη για την αποδοτικότητα των καταστημάτων
  • Να μπορεί να παρακολουθεί τις επιδόσεις των καταστημάτων και να βάζει του κατάλληλους στόχους
  • Να κάνει καθημερινούς ελέγχους στα καταστήματα, να συζητά και να αναφέρει τα διάφορα θέματα στην γενική διεύθυνση
  • Να είναι σε θέση να εντοπίζει και να προλαμβάνει προβλήματα και να βελτιώνει τα σημεία που χρειάζονται  ανάπτυξη
  • Να έχει αντίληψη της αγοράς και να προτείνει εύστοχα θέματα για την ανάπτυξη της εταιρείας

Δεξιότητες και εμπειρία

  • Να μπορεί να δουλεύει σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς
  • Να μπορεί να διευθύνει  μια μεγάλη ομάδα αποτελεσματικά

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα πατώντας το κουμπί "Αίτηση"

Κωδικός αναφοράς

Area Manager