Η θέση Παρασκευαστής Υγρών- Μηχανικός Βάρδιας- Χειριστή Μηχανών Συσκευασίας- Χειριστής Κλαρκ έχει αποθηκευτεί.

Παρασκευαστής Υγρών- Μηχανικός Βάρδιας- Χειριστή Μηχανών Συσκευασίας- Χειριστής Κλαρκ από την εταιρεία ROLCO-BIANIΛ A.E.

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H ROLCO-BIANIΛ A.E., η μεγαλύτερη βιομηχανία απορρυπαντικών, στο πλαίσιο της συνεχούς και συστηματικής ανάπτυξης των προϊόντων και υπηρεσιών της, αναζητά άτομα για την διεύθυνση Παραγωγής:

Παρασκευαστή Υγρών, Μηχανικό Βάρδιας, Χειριστή Μηχανών Συσκευασίας, Χειριστή Κλαρκ

ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

Παρασκευαστής Υγρών

  • Η διασφάλιση της σωστής χρήσης των α’ υλών σύμφωνα με την πορεία της συνταγής και τις διαδικασίες παραγωγής
  • Η εφαρμογή του προγράμματος καθαρισμού και συντήρησης της εγκατάστασης
  • Η ανίχνευση και η ενημέρωση πιθανών βλαβών ή και δυσλειτουργιών

Μηχανικός Βάρδιας

  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής (μηχανολόγος/ηλεκτρολόγος) ή πρακτικός μηχανικός
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών
  • Γνώση της Αγγλικής σε βασικό επίπεδο
  • Γνώση υπολογιστών σε βασικό επίπεδο

Χειριστής Μηχανών Συσκευασίας

  • Ελέγχει την μηχανή συσκευασίας για την ομαλή λειτουργία σύμφωνα με τις διαδικασίες
  • Είναι υπεύθυνος για την χρήση των σωστών υλικών συσκευασίας σύμφωνα με το δελτίο παραγωγής και τις προδιαγραφές των προϊόντων
  • Εκτελεί όλους τους ελέγχους στο τελικό προϊόν σύμφωνα με τις διαδικασίες συσκευασίας
  • Ανιχνεύει πιθανές βλάβες στην μηχανή και συνεργάζεται στενά με τον μηχανικό συσκευασίας

Χειριστής Κλάρκ

  • Δίπλωμα κλαρκ ή Βεβαίωση βοηθού χειριστή
  • Ενεργός χειριστής

Γιατί να έρθετε στην ομάδα

Στην Rolco σεβόμαστε την αξιοπρέπεια και την αξία του καθενός και αποδεικνύουμε έμπρακτα την πεποίθηση ότι οι εργαζόμενοι αποτελούν το μεγαλύτερό μας κεφάλαιο. Για αυτόν τον λόγο προσφέρουμε στους εργαζόμενους:

  • Προγράμματα εκπαίδευσης με στόχο την συνεχή βελτίωση και την ανάπτυξη των δεξιοτήτων τους
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αμοιβών και παροχών βάσει των πιο σύγχρονων συστημάτων αξιολόγησης απόδοσης
  • Σύγχρονη ομαδική ασφαλιστική και νοσοκομειακή κάλυψη
  • Προσωπική εκπτωτική κάρτα προϊόντων ROLCO

Προσλαμβάνουμε και προωθούμε ανθρώπους με κριτήριο όχι μόνο τα προσόντα, και τις ικανότητες τους αλλά και την θέλησή τους για συνεχή βελτίωση και όρεξη για δουλειά.

Θέλουμε ανθρώπους που θα συμβάλουν στο όραμά μας, να λειτουργούμε όλοι μαζί σαν μία ομάδα με ένα στόχο και ένα όραμα που θα μας εξασφαλίζουν την επιτυχία.

Oι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα έως 12/12/2019, σημειώνοντας τον κωδικό PRD1119

στο fax: 210 3426171

στο e-mail: Επιλέγοντας Αίτηση

ή στη διεύθυνση Αγίας Άννης 111, 182 33 Αθήνα,

υπόψη Δ/νσης Ανθρωπίνου Δυναμικού

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Στέλνοντας το βιογραφικό σας, δίνεται συγκατάθεση κατά την έννοια του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων, για την επεξεργασία των στοιχείων σας και την τήρησή τους για διάστημα 6 μηνών. Ο συμμετέχων έχει το δικαίωμα ανακλήσεως της συγκαταθέσεώς του οποτεδήποτε, καθώς και το δικαίωμα πρόσβασης, διόρθωσης ή/και διαγραφής των στοιχείων του. Για πληροφορίες σχετικά με τα δικαιώματά σας και την Πολιτική Απορρήτου μας ενημερωθείτε στην ιστοσελίδα μας www.rolco.gr

Κωδικός αναφοράς

PRD1119

Όμοιες Θέσεις

Assistant Commercial Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
Administration Officer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Static & Rotating Equipment Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Materials Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
AutoCAD Designer (Technical Office) Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Lead Process Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V