Η θέση ΟΔΗΓΟΣ VAN / ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΟΔΗΓΟΣ VAN / ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ από την εταιρεία Epilpa1.gr

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ασπρόπυργος
800,00 € - 1.300,00 € / μήνας

Περιγραφή Θέσης

Περιγραφή Θέσης:

Παράδοση παραγγελιών στους πελάτες της εταιρείας μας μέσω προγραμματισμένης διαδρομής.

Επικοινωνία με τους πελάτες και το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών μας για την ενημέρωση της παράδοσης.

Ταξινόμηση και φόρτωση των παραγγελιών στο λογιστικό σύστημα.

Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών μας.

Παροχές Εταιρείας:

Οργανωμένη και ευχάριστη εργασία σε ένα φιλικό περιβάλλον.

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.

Άμεση καταβολή αποδοχών.

Μισθός: 800€-1300€.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτήσεις:

Υπευθυνότητα, ευελιξία και προσαρμοστικότητα.

Ευγένεια στην επικοινωνία με τους πελάτες.

Οργανωτικές ικανότητες .

Καλή φυσική κατάσταση.

Ικανότητα διαχείρισης χρόνου σε απαιτητικές συνθήκες εργασίας.

Γνώση χειρισμού μηχανημάτων ηλεκτρονικής πληρωμής (POS).

Άδεια οδήγησης Β΄κατηγορίας.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Administration Officer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Assistant Commercial Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
AutoCAD Designer (Technical Office) Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Materials Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Administration Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Lead Process Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Piping Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V