Η θέση Νηπιαγωγοί & Βρεφονηπιοκόμοι έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Νηπιαγωγοί & Βρεφονηπιοκόμοι από την εταιρεία AXIA Personal GmbH

Πλήρης Απασχόληση
Γερμανία

Περιγραφή Θέσης

Η AXIA Personal M.Ε.Π.Ε αναζητά για τη στελέχωση κυρίως δημόσιων
αλλά και ιδιωτικών εκπαιδευτικών φορέων της Γερμανίας

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΥΣ & ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΥΣ

Απαραίτητα Προσόντα
  • Απόφοιτοι ΑΕΙ ή ΤΕΙ (Προσχολικής Αγωγής ή Βρεφονηπιοκομίας)
  • Γνώση γερμανικών τουλάχιστον σε επίπεδο Β2
  • Αγγλικά , Γαλλικά προαιρετικά

Οι πελάτες μας προσφέρουν
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Κατοικία
  • Αξιοπρεπείς  συνθήκες εργασίας, ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Αξιοποίηση των δυνατοτήτων σας, συνεχείς μετεκπαιδεύσεις, εξέλιξη
  • Υψηλούς μισθούς

Οι υπηρεσίες μας είναι για εσάς χωρίς χρέωση.

Κωδικός αναφοράς

000093

Όμοιες Θέσεις

Πωλητές/ Πωλήτριες Αθήνα mat fashion
Επιθεωρητής Πωλήσεων Αθήνα ΑΦΟΙ Γ. ΦΙΛΝΤΙΣΗ I.K.Ε.
Επιθεωρητής Πωλήσεων Αθήνα Εταιρεία εμπορίας λιπαντικών
Εξωτερικός Πωλητής / Account Manager Athina ΜΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ
SALES EXECUTIVE Πειραιάς Ανώνυμη Εταιρία