Η θέση ΝΗΠΙΑΓΩΓΟI - ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟI - ΔΑΣΚΑΛΟΙ έχει αποθηκευτεί.

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟI - ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟI - ΔΑΣΚΑΛΟΙ από την εταιρεία AXIA Personal GmbH

Πλήρης Απασχόληση
Γερμανία

Περιγραφή Θέσης

Ζητούνται για τη στελέχωση νηπιαγωγείων και παιδικών σταθμών
 στην περιοχή του Μονάχου

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟI - ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟI - ΔΑΣΚΑΛΟΙ

Απαραίτητα Προσόντα

Απόφοιτοι ΑΕΙ (Προσχολικής ή Δημοτικής εκπαίδευσης) ή ΤΕΙ(Βρεφονηπιοκομίας)
Γνώση γερμανικών σε επίπεδο Β2
Αγγλικά προαιρετικά

Οι πελάτες μας προσφέρουν

Σύμβαση αορίστου χρόνου
Υποστήριξη στην εύρεση κατοικίας
Αξιοπρεπείς  συνθήκες εργασίας, ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
Αξιοποίηση των δυνατοτήτων σας, συνεχείς μετεκπαιδεύσεις, εξέλιξη
Υψηλούς μισθούς βάσει του ενιαίου μισθολογίου

Οι υπηρεσίες μας είναι για εσάς χωρίς χρέωση.

Κωδικός αναφοράς

000093