Η θέση Νέες Θέσεις έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Νέες Θέσεις

Πλήρης Απασχόληση
Volos

Περιγραφή Θέσης

Βραβευμένη εταιρία στο κέντρο του Βόλου που δραστηριοποιείται στο χώρο της Παροχής Υπηρεσιών Μάρκετινγκ και Διαχείρισης Προσωπικού, αναζητά 3 νέα άτομα με ή χωρίς προϋπηρεσία μέχρι 31 Δεκεμβρίου λόγω μεγάλου φόρτου εργασίας, για να στελεχώσουν τα τμήματα Μάρκετινγκ, Εξυπηρέτησης Πελατών και Προώθησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Χρειαζόμαστε άτομα με:

-Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

-Επαγγελματική εμφάνιση

-Όρεξη για δουλειά

-Ομαδικό πνεύμα

-Θα εκτιμηθεί η εμπειρία σε τομείς επικοινωνίας/διαφήμισης/προώθησης πωλήσεων

Η εταιρία παρέχει:

-Πλήρη δωρεάν εκπαίδευση

-Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

-Δυνατότητα εξέλιξης και καριέρας στο marketing/management

-Σύμβαση ΙΚΑ πλήρους απασχόλησης

*Οι θέσεις δεν αφορούν διαμοίραση έντυπου υλικού (φυλλάδια) ή τηλεφωνικές πωλήσεις.

*Όλοι οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να μένουν στην πόλη του Βόλου /σε πολύ κοντινή περιοχή.

*Θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία με τους ενδιαφερόμενους, δεδομένου ότι το βιογραφικό τους σημείωμα θα έχει αξιολογηθεί θετικά.

Κωδικός αναφοράς

XM18