Η θέση Μηχανολόγος - Σχεδιαστής έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Μηχανολόγος - Σχεδιαστής από την εταιρεία ASTIR

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αυλώνας

Περιγραφή Θέσης

H εταιρεία ASTIR  επιθυμεί  να  προσλάβει  Μηχανολόγο - Σχεδιαστή στον Αυλώνα   Αττικής

Καθήκοντα θέσης

  • Σχεδιασμός κατασκευών
  • Μελέτη έργων
  • Συμμέτοχη μέσω καταγραφής στο τμήμα παραγωγής

Προσόντα
  • Απόφοιτος σχολής Μηχανολογίας
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Εμπειρία σε βιομηχανική μονάδα παραγωγής θα εκτιμηθεί

Προσφέρονται :

  • Iκανοποιητικές αποδοχές αναλόγως των προσόντων
  • Άριστες συνθήκες και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Μεταφορά από και προς την εταιρεία
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

n/a