Η θέση Μηχανικός Εργοδηγός έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

Ανώνυμη Τεχνική και Κατασκευαστική Εταιρία  με ηγετική θέση σε εξειδικευμένο κλάδο κατασκευών και ευρεία παρουσία στην Ελληνική αγορά, ζητά να προσλάβει Μηχανικό Εργοδηγό για μακρόχρονη και πλήρη απασχόληση στο Ηράκλειο Κρήτης.

Αντικείμενο της θέσης είναι η καθημερινή διαχείριση των εργοταξίων, η οργάνωση των συνεργείων που συμμετέχουν στις κατασκευές, καθώς και η τεχνική παρακολούθηση των εκτελούμενων εργασιών.

Απαιτούμενα Προσόντα :
  • Πτυχίο Ανώτερης Τεχνικής σχολής με ειδικότητα Τοπογράφου Μηχανικού, Μηχανολόγου Μηχανικού ή  Ηλεκτρολόγου Μηχανικού.
  • Γνώση διαδικασιών επίβλεψης - διοίκησης τεχνικών έργων (χρονοδιαγράμματα, αλληλογραφία, επιμετρήσεις κτλ.)
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα, επιλέγοντας ``Αίτηση`` ή
  • Στο fax: 210 5248 347 υπόψη Διεύθυνσης Προσωπικού.

Κωδικός αναφοράς

Μηχανικός Εργοδηγός Κρήτη

Τεχνικός Τηλεματικών Συστημάτων Ηράκλειο ILINK ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ
Πωλητής / Πωλήτρια Ηράκλειο Λητώ
MERCHANDISER ΓΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ Ηράκλειο SALES PROMOTION CENTER S.A
Market Developer - Heraclio Ηράκλειο Coca-Cola Τρία Έψιλον