Η θέση ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΣΕ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ έχει αποθηκευτεί.

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΣΕ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ από την εταιρεία ΚΟΛΙΟΣ ΑΕΒΕ

Πλήρης Απασχόληση
Magoula

Περιγραφή Θέσης

Η Πίτες ΚΟΛΙΟΣ ΑΕ που δραστηριοποιείται στον χώρο της παραγωγής αρτοσκευασμάτων,  επιθυμεί να στελεχώσει το τεχνικό τμήμα με Μηχανικό – Συντηρητή.

Περιγραφή θέσης

 Είναι υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργιά της γραμμής παραγωγής και τη συνεχή εξέλιξη του μηχανολογικού εξοπλισμού.

 Οργανώνει και υλοποιεί εργασίες επισκευής και προληπτικής συντήρησης. Επίσης φροντίζει για την υλοποίηση βελτιώσεων και τροποποιήσεων του μηχανολογικού εξοπλισμού.

 Φροντίζει για τον εφοδιασμό του συνεργείου με τα απαραίτητα εργαλεία και όργανα μέτρησης για την εκτέλεση των εργασιών.

 Διασφαλίζει την αποκατάσταση βλαβών και εν γένει την εκτέλεση των εργασιών στα μηχανήματα του εργοστασίου εντός χρονοδιαγράμματος.

 Τηρεί τους κανόνες Περιβάλλοντος, Υγείας και Ασφάλειας, σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία και φροντίζει για την εφαρμογή τους στο τμήμα του.

 Παρακολουθεί την επάρκεια των ανταλλακτικών.

Απαραίτητα Προσόντα

 Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 έτη σε συντήρηση βιομηχανικού εξοπλισμού.

 Ικανότητες οργάνωσης, ελέγχου και ανάληψης πρωτοβουλιών.

 Ευελιξία και ικανότητα εργασία υπό πίεση.

 Βασικές γνώσεις βιομηχανικών ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων θα εκτιμηθούν.

Προσφέρονται

 Μεγάλη δυνατότητα εξέλιξής.

 Πλήρης και μόνιμη απασχόληση

 Μισθός ικανοποιητικός.

Η εταιρεία Πίτες ΚΟΛΙΟΣ ΑΕ έχει έντονη εξαγωγική παρουσία καθώς και συνεργασίες με κορυφαίες εταιρείες εντός Ελλάδος. Η ετήσια ανάπτυξη της ξεπερνάει το 20 % και απασχολεί σήμερα 54 άτομα προσωπικό.

Κωδικός αναφοράς

n/a