Η θέση ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ από την εταιρεία ECONOMY GREEN ENERGY

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η Economy Green Energy επιθυμεί να προσλάβει:

ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Περιγραφή:

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα ενταχθεί στο τμήμα πωλήσεων της εταιρείας με αντικείμενο λέβητες αερίου, αντλίες θερμότητας, γεωθερμία, ηλιοθερμικά συστήματα και γενικά συστήματα θέρμανσης και παραγωγής ΖΝΧ.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

 Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ΑΕΙ ή ΤΕΙ

 Γνώσεις χειρισμού Η/Υ

 Άδεια οδήγησης

Επιθυμητά προσόντα:

 Εμπειρία σε θέρμανση / φυσικό αέριο / αντλίες θερμότητας

 Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη εταιρεία

 Γνώσεις Αγγλικών

Προσφέρονται:

 Μισθός και ποσοστά επί των πωλήσεων

  Εκπαίδευση σε νέα ενεργειακά προϊόντα

 Εταιρικό κινητό τηλέφωνο

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αθήνα ΕΝΕΡΤΑ Α.Ε
Μηχανικός Πωλήσεων Αθήνα Novart AEBΕ
Solar Project Engineer Αθήνα BayWa r.e.
Account Manager Pireas MAN Energy Solutions Hellas
Production Planner Οινόφυτα Aluminco Α.Ε.
REGULATORY AFFAIRS OFFICER (RA01) Amarousio Innovis Pharma