Η θέση Λογιστής-Λογίστρια έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Λογιστής-Λογίστρια από την εταιρεία ORANGE

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Orange αναζητά προσωπικό  Λογιστή - Λογίστρια για θέση πλήρους απασχόλησης στα γραφεία της Θεσσαλονίκης.

 Απαραίτητα Προσόντα
  • Τουλάχιστον 8 Εμπειρία σε τήρηση βιβλίων Γ' κατηγορίας
  • Γνώσεις μισθοδοσίας - εργατικά, INTRASTAT, VIES, φορολογικές δηλώσεις εταιρειών
  • Η γνώση προγραμμάτων τοu Atlantis θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Aριστη Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Ορθότητα και ταχύτητα στην χρήση προγραμμάτων (software)
  • Επιθυμητό στοιχείο είναι η κάρτα ανεργίας

Παροχές
  • Ικανοποιητικός Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Προοπτική εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Λογιστής-Λογίστρια Θεσ/κη