Η θέση Λινοθηκάριος έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Πλήρης Απασχόληση
Χαλκιδική

Περιγραφή Θέσης

Προσωπικό Κουζίνας

Το ξενοδοχείο 5 αστέρων Kassandra Palace Hotel & Spa
στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει

Απαραίτητα Προσόντα
• Ανάλογη προϋπηρεσία σε θέση κουζίνας.
• Θετική συμπεριφορά με ομαδικό πνεύμα.
• Όρεξη για δουλειά, υπευθυνότητα και ταχύτητα.

Παροχές
• Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών με ασφάλιση.
• Διαμονή και πλήρης διατροφή.
• Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
• Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.

** Οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία.

Κωδικός αναφοράς

Λινοθηκάριος

Όμοιες Θέσεις

Service beach bar Kassandrino KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA
Restaurant Manager Kassandrino KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA
Υπάλληλος Υποδοχής - Reception Kassandrino KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA
Εργάτης Γενικών Καθηκόντων Kassandrino KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA