Η θέση ΚΑΛΥΨΗ 5 ΝΕΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΒΡΗ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

ΚΑΛΥΨΗ 5 ΝΕΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΒΡΗ από την εταιρεία AtoZ

Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ΑτοΖ αναπτυσσόμενη εταιρεία στην Αθήνα, δραστηριοποιείται στους τομείς Marketing, Sales, HR
Επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της 5 νέες/νέους απο 18 εως 35 ετών υποψηφίους για τα παρακάτω τμήματα:

  • HR - για όσους ενταχθούν στο Business Development Program της εταιρείας
  • Πωλήσεις και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Marketing / Διοργάνωση διαφημιστικής καμπάνιας

Οι υποψήφιοι που το βιογραφικό τους θα περάσει την πρώτη αξιολόγηση, θα λάβουν τηλεφώνημα από το HR τμήμα της εταιρείας, σχετικά με ένα ραντεβού για μια προσωπική συνέντευξη.

                                                         Προσφέρονται :

  • Ανταγωνιστικές αμοιβές και εξαιρετικές συνθήκες συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Συνθήκες προσωπικής εξέλιξης για τους πιο φιλόδοξους
  • Ευελιξία αρμοδιοτήτων και πρωτοβουλιών
  • Υψηλού επιπέδου Εκπαίδευση σε Ελλάδα και εξωτερικό από μεγάλα στελέχη Εταιρειών

Απαραίτητα Προσόντα

Ιδανικό προφίλ Υποψηφίου:

  • Άριστες επικοινωνιακές , διαπραγματευτικές & οργανωτικές ικανότητες.
  • Ευχάριστος  και δυναμικός  χαρακτήρας
  • Ομαδικό πνεύμα Συνεργασίας
  • Πτυχίο Marketing/Διαφήμισης/Δημοσίων Σχέσεων (εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται)
  • Άμεσα Διαθέσιμος

Οι άμεσα ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας, αυστηρά εως 26 Οκτώβρη!

Κωδικός αναφοράς

FR7