Η θέση Ηλεκτρολόγοι & Ηλεκτρονικοί για την S-Bahn στο Μόναχο έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Ηλεκτρολόγοι & Ηλεκτρονικοί για την S-Bahn στο Μόναχο από την εταιρεία Axia Personal GmbΗ

Πλήρης Απασχόληση
Μόναχο, Γερμανία

Περιγραφή Θέσης

Η Axia Personal GmbΗ αναζητά για την S-Bahn Μονάχου για την συντήρηση τρένων στην περιοχή του Μονάχου

Ηλεκτρολόγους & Ηλεκτρονικούς

Απαραίτητα Προσόντα
  • Απαραίτητη εκπαίδευση ως ηλεκτρολόγος, ηλεκτρονικός ή ηλεκτρονικός βιομηχανίας
  • Βασικές τεχνικές γνώσεις
  • Ομαδικότητα, αντοχή και πρωτοβουλία
  • Καλή γνώση της γερμανικής γλώσσας τουλάχιστον σε επίπεδο Β1

Παρέχονται
  • Υποστήριξη στην εύρεση κατοικίας
  • Επίδομα κατοικίας
  • Επίδομα μετοικεσίας
  • Μισθός βάσει συλλογικής σύμβασης εργασίας με πρόσθετες παροχές
  • Αξιοποίηση των δυνατοτήτων σας, συνεχείς μετεκπαιδεύσεις, εξέλιξη

Αν κεντρίσαμε το ενδιαφέρον σας, τότε επικοινωνήστε μαζί μας.
Θα χαρούμε να συνεργαστούμε μαζί σας!

Κωδικός αναφοράς

n/a

ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ Αθήνα Εξαγωγική Βιομηχανία
Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Πέραμα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ Τ.Ε.Ι & IEK ΗΛΕΚΡΟΛΟΓΙΑΣ Αθήνα ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Paleo Faliro IPEL SA
VLSI Engineer Peania Intracom Telecom
Ηλεκτρολόγοι Βουλιαγμένη Four Seasons Astir Palace Hotel Athens
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ Αθήνα Ελληνική Φαρμακευτική Εταιρεία