Η θέση Ζήτηση Μηχανολόγου / Ηλεκτρολόγου Μηχανικού έχει αποθηκευτεί.

Ζήτηση Μηχανολόγου / Ηλεκτρολόγου Μηχανικού από την εταιρεία ΑΔΑΜΑΚΟΣ ΔΟΜΙΚΗ ΑΝΥΨΩΤΙΚΗ ΕΠΕ

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Magoula

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται Διπλωματούχος Μηχανικός Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος για πλήρη απασχόληση σε εμπορική εταιρεία - αντιπροσωπεία δομικών μηχανημάτων και οχημάτων.

Τα καθήκοντα της θέσης είναι η επίβλεψη, ο συντονισμός των εργασιών του Τεχνικού Τμήματος - συνεργείου και η επικοινωνία με τους κατασκευαστές Οίκους του εξωτερικού και πελάτες της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούνται:

-Δίπλωμα Μηχανικού Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου ΑΕΙ / ΤΕΙ.

-Άριστη γνώση Αγγλικών [Proficiency], επιθυμητή γνώση Ιταλικών ή Γερμανικών.

-Άριστη γνώση Η/Υ.

-Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 έτη κατ΄ελάχιστο σε τεχνική κατασκευαστική εταιρεία ή εμπορική εταιρεία εισαγωγής δομικών μηχανημάτων και οχημάτων.

-Ηλικία: 28-50

Προσφέρεται:

Μισθός και απολαβές αναλόγως προσόντων, εμπειρίας και γνώσεων για μακροχρόνια εργασία και εξέλιξη.

Κωδικός αναφοράς

ADAMXH