Η θέση Εργοδηγός Αποθήκης έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Elefsina

Περιγραφή Θέσης

H INTERWOOD-ΞΥΛΕΜΠΟΡΙΑ ΑΤΕΝΕ ενδιαφέρεται να προσλάβει έναν Εργοδηγό Αποθήκης για την αποθήκη της στην Ελευσίνα Αττικής

Αρμοδιότητες

  • Υπεύθυνος για την προετοιμασία και ταξινόμηση παραγγελιών
  • Παρακολούθηση παραγγελιών μέσω ERP: προετοιμασία και δρομολόγηση τους
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων για την προετοιμασία και αποστολή των παραγγελιών
  • Επίβλεψη στη φόρτωση των φορτηγών καθώς και κατάρτιση και επίβλεψη των δρομολογίων
  • Έκδοση δελτίων φόρτωσης και αποστολής

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα

  • Καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες, συντονισμός ομάδας – εποπτεία
  • Καλή γνώση κυκλώματος αποθήκης
  • Γνώση χειρισμού κλάρκ
  • Προϋπηρεσία 5 χρόνια σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης επιχείρησης
  • Καλή χρήση Η/Υ και ERP
  • Προσανατολισμός στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα οργάνωσης και συντονισμού διεκπεραίωσης πολλαπλών εργασιών ταυτόχρονα

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

n/a