Η θέση ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ (HO.RE.CA. CHANNEL) έχει αποθηκευτεί.

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ (HO.RE.CA. CHANNEL) από την εταιρεία Μεγάλος Όμιλος Εταιρειών

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλος Όμιλος Εταιρειών που δραστηριοποιείται στο εμπόριο γνωστών brands  στην Αττική ζητά νέο ή νέα  για κάλυψη  θέσης υπευθύνου πωλήσεων. Η θέση αφορά καταστήματα εποχιακής αγοράς εντός Αττικής Αρμοδιότητες : 1) Ανάπτυξη και συντήρησης πελατολογίου 2)Επίτευξη ετήσιων στόχων ( τζίρος πωλήσεων – κερδοφορία ) 3) Διαχείριση παραγγελιών – παραδόσεων 4) Κατάρτιση και εφαρμογή εμπορικού πλάνου ανάπτυξης 5) Συνέργειες με άλλες εμπορικές  δραστηριότητες του Ομίλου .

Η θέση αναφέρεται στον υπεύθυνο ανάπτυξης του καναλιού

Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι -Τ.Ε.Ι ( Επιθυμητός τίτλος )
  • Ο μεταπτυχιακός τίτλος θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν .
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 έτη σε ανάλογη θέση.
  • Πολύ καλές γνώσεις χρηματοοικονομικής ανάλυσης, προβλέψεων, και reporting.
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office (word ,excel, powerpoint) και συστημάτων ERP

Προσφέρονται
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμική εταιρεία.

Ικανότητες - Χαρακτηριστικά

  • Ευελιξία στην διαχείριση θεμάτων
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Εχεμύθεια
  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια στα χρονοδιαγράμματα εργασιών
  • Αναλυτική σκέψη

Κωδικός αναφοράς

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ (HO.RE.CA.)

Όμοιες Θέσεις

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ HO.RE.CA. Αθήνα-Αθήνα WEST A.E.
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα Prince Silvero
Στέλεχος Πωλήσεων Αθήνα-Αθήνα Dunapack Viokyt Packaging S.A.
ΠΩΛΗΤΗΣ HORECA Αθήνα-Kryonerio-145 68 SEGAFREDO ZANETTI ΕΛΛΑΣ Α.Ε
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα-Αθήνα Τεχνολογίες Υγείας
Pharmaceutical Sales Representative Αθήνα-Αθήνα DISTRIBRANDS ΑΕ
Πωλητές Φαρμακείων Αθήνα-Αθήνα Φαρμακευτική εταιρεία
ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ Αθήνα-Αθήνα Φαρμακευτική εταιρεία
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα WEST A.E.