Η θέση ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ από την εταιρεία KEY MEDICAL SOLUTIONS

Πλήρης Απασχόληση
Moschato

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία leader στο χώρο της Εμπορίας και Αντιπροσώπευσης ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ & ΕΙΔΩΝ και συγκεκριμένα στον τομέα της Κοσμητικής Δερματολογίας αναζητά ΕΜΠΕΙΡΟ ΚΑΙ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΠΩΛΗΤΗ με προυπηρεσία στο πελατολογιο των ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΩΝ & ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΩΝ.

Παροχές : Mισθός, ελκυστικό πακέτο επιβράβευσης επι των πωλήσεων , εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο.

Απαραίτητα Προσόντα

Προυποθέσεις:Πτυχίο Ανώτερης-Ανώτατης Εκπαίδευσης ( ιδανικά Πτυχίο Φυσικής-Μαθηματικών-Βιολογίας) ,απαραίτητο κάτοχος Διπλωματος Οδήγησης

Παρακαλούμε θερμά μην αποσταλλούν βιογραφικά μη σχετικού με την αγγελια προφιλ, η προσφερόμενη θέση έχει εξειδικευμένο προσανατολισμό - μη εξειδικευμένα βιογραφικά θα διαγράφονται αυτόματα.

Κωδικός αναφοράς

12345

Ιατρικοί Επισκέπτες με έδρα την Αθήνα Αθήνα Φαρμακευτική Εταιρία
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ Αθήνα RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε.
ΠΩΛΗΤΗΣ ΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΥΛΙΚΟ Αθήνα Εταιρεία ιατρικού εξοπλισμού
Στέλεχος Πωλήσεων Αθήνα ΠΝΟΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ Α.Ε
Ιατρικός Επισκέπτης (Αττική) Αθήνα POWER HEALTH HELLAS AEBE
ΒΙΟΛΟΓΟΣ για θέση Επιστημονικού Συμβούλου/Ιατρικού Επισκέπτη Αθήνα Όμιλος Εταιριών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
Εξωτερικός Πωλητής Αθήνα Εμπορική Εταιρία