Η θέση ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΞΩΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ έχει αποθηκευτεί.

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΞΩΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ από την εταιρεία ΣΙΟΥΦΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΞΩΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΥ

H Δικηγορική Εταιρεία Σιούφας & Συνεργάτες με ανθρώπινο δυναμικό να ξεπερνάει τα 500 άτομα σε Υπαλλήλους και Δικηγόρους, αναζητά εκπρόσωπο εξωδικαστικού συμβιβασμού.

Προσφέρουμε άμεσα ευκαιρίες απασχόλησης μέσω της εταιρείας μας, με πελάτες μεγάλους Τραπεζικούς και Εμπορικούς Οργανισμούς  για χειρισμό ληξιπρόθεσμων οφειλών.

Αρμοδιότητες:

Τηλεφωνική επικοινωνία για διαχείριση χαρτοφυλακίων, διατηρώντας υψηλό επίπεδο ικανοποίησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητες Προϋποθέσεις:

Απόφοιτοι Λυκείου/ΑΕΙ/ΤΕΙ

Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, σε αντίστοιχο οργανισμό

Άριστες διαπραγματευτικές & επικοινωνιακές ικανότητες

Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία

Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ

Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Προσφέρουμε:

Άμεση πρόσληψη

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Επιπλέον Bonus χωρίς περιορισμό

Δωρεάν Πρόγραμμα Υγείας και Νοσοκομειακής Κάλυψης

Παροχή Εκπτωτικών Προνομίων

Υπερωρίες επί πληρωμή

Δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Ευκαιρίες εργασιακής ανέλιξης

Κωδικός αναφοράς

CA_6