Η θέση Διανομέας με δίκυκλο ή αυτοκίνητο έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Διανομέας με δίκυκλο ή αυτοκίνητο από την εταιρεία ACS

Πλήρης Απασχόληση
Άγιοι Ανάργυροι

Περιγραφή Θέσης

H ACS, εταιρεία ταχυμεταφορών και ταχυδρομείου, αναζητά υποψήφιους για να εργαστούν στο κατάστημα του πράκτορά της στους Άγιους Ανάργυρους:

Διανομέα με δίκυκλο ή αυτοκίνητο

 (Κωδ. CNET/09.19)

Απαραίτητα προσόντα:
  1. Καλή γνώση του χάρτη των περιοχών Ιλίου, Καματερού, Πετρούπολης και Αγίων Αναργύρων
  2. Εργατικότητα, συνέπεια & υπευθυνότητα

Η εταιρεία προσφέρει ελάχιστο μηνιαίο μισθό €700 καθαρά και παρέχει το όχημα διανομής (δίκυκλο ή αυτοκίνητο, ανάλογα με την θέση εργασίας)

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν Βιογραφικά Σημειώματα επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

CNET/09.19