Η θέση Γραμματειακή Υποστήριξη για Ασφαλιστικό Γραφείο έχει αποθηκευτεί.

Γραμματειακή Υποστήριξη για Ασφαλιστικό Γραφείο από την εταιρεία IN GROUP

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για εταιρεία πελάτη:

Γραμματειακή Υποστήριξη για Ασφαλιστικό Γραφείο

Ρόλος:

Ο νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την επικοινωνία με πελάτες, την διαχείριση των ασφαλιστών και λοιπών συνεργατών, του τηλεφωνικού κέντρου, καθώς και άλλες υποστηρικτικές εργασίες.

Προσόντα:

 Εμπειρία σε ασφαλιστικό γραφείο/ πράκτορα τουλάχιστον ενός έτους απαραίτητη.

 Άριστη γνώση αγγλικών (Proficiency level)

 Έμπειρος χρήστης MS Oficce

 Εμπειρία σε γραμματεία επιθυμητή

 Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια

 Άτομο επικοινωνιακό με θετική διάθεση και πνεύμα συνεργασίας

Παρέχονται:

Η εταιρεία παρέχει ένα Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο σε ένα εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι  που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, μέσω e-mail : [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a