Η θέση Βοηθό λογιστή έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Βοηθό λογιστή από την εταιρεία Serinth

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Serinth εμπορική εταιρεία Ιατρικών Μηχανημάτων, με έμφαση στην υψηλή τεχνολογία, άριστη υποδομή, τεχνογνωσία, νέες ιδέες ζητεί:

Βοηθό λογιστή

Προσόντα:
• Ικανότητες διοίκησης ομάδας
• Πτυχίο A.E.I. ή Τ.Ε.Ι. Λογιστικής ή Οικονομικής κατεύθυνσης
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (advanced in excel)
• Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
• Εμπειρία 2-4 χρόνια σε ανάλογη θέση σε Λογιστήριο
• Πολύ καλή γνώση ΚΦΑΣ, ΦΠΑ, Λογιστικού σχεδίου
• Πολύ καλή γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
• Ομαδικό πνεύμα εργασίας, οργανωτικός, αποτελεσματικός.
• Συνέπεια στην τήρηση προθεσμιών
• Επιθυμητή εμπειρία στη χρήση της λογιστικής εφαρμογής Κεφάλαιο.
• Εμπειρία σε θέματα εισαγωγών-εξαγωγών, διακίνησης, παρακολούθησης & ελέγχου αποθεμάτων - θα συνεκτιμηθεί, όχι απαραίτητη
• Εμπειρία σε θέματα Διοικητικής υποστήριξης και εκπόνησης reports - θα συνεκτιμηθεί, όχι απαραίτητη

Παροχές:
Προσφέρεται ανταγωνιστικός μισθός, άριστο εργασιακό περιβάλλον και προοπτικές εξέλιξης.
Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικά (με κωδικό ΒΛ 03/19)
www.serinth.gr

Κωδικός αναφοράς

ΒΛ 03/19

Όμοιες Θέσεις

Βοηθός Λογιστή Αθήνα-Αθήνα ΑΒΜ
Βοηθός Λογιστή Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Βοηθός Λογιστή Αθήνα-Αθήνα versus travel
ACCOUNTING ASSISTANT Αθήνα-Αθήνα iKnowHow
Βοηθός Λογιστή Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη εταιρία
ASSISTANT ACCOUNTANT Αθήνα-Αθήνα AMARLA RETAIL
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ Greece PODIMATAS AUDIOVISUAL SA
Assistant Accountant Αθήνα-Αθήνα Chiesi
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ Αθήνα-Nea Smyrni-171 21