Η θέση Βοηθός Προϊσταμένου Τεχνικού Τμήματος (κωδ.TD1118) έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Βοηθός Προϊσταμένου Τεχνικού Τμήματος (κωδ.TD1118) από την εταιρεία Foodlink Α.Ε.

Πλήρης Απασχόληση
Ασπρόπυργος

Περιγραφή Θέσης

H Εταιρεία Foodlink Α.Ε.  μέλος του Ομίλου FDL, με έδρα στον Ασπρόπυργο Αττικής, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Βοηθός Προϊσταμένου Τεχνικού Τμήματος (κωδ.TD1118)

Περιγραφή Καθηκόντων:
  • Εντοπισμός και ορισμός των απαραίτητων ενεργειών για τη συντήρηση των εγκαταστάσεων της επιχείρησης
  • Συνεχής τήρηση του προγράμματος συντήρησης και οργάνωση των απαραίτητων ενεργειών
  • Παρακολούθηση – επίβλεψη της πορείας των εργασιών
  • Έγκαιρη και αποτελεσματική ολοκλήρωση των εργασιών
  • Συνεργασία / επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της επιχείρησης
  • Παραγγελίες ανταλλακτικών / αναλωσίμων

Απαιτούμενα Προσόντα:
  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή Μηχανολόγου Μηχανικού (Τ.Ε.Ι.)
  • Τουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσίας σε τμήματα συντήρησης
  • Εμπειρία στην εποπτεία συνεργείων
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης εργασιών
  • Καλή διαχείριση του χρόνου
  • Γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  • Κάτοχος Ι.Χ.
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Η εταιρία προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασία

Η FOODLINK αποτελεί τη μητρική εταιρία του Ομίλου FDL. Ιδρύθηκε το 1997 με σκοπό να αποτελέσει μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στο χώρο των contract logistics. Έχοντας συνάψει συνεργασία με πολλές από τις μεγαλύτερες ελληνικές και πολυεθνικές εταιρίες, και βασιζόμενη σε μία ισχυρή ομάδα έμπειρων διοικητικών στελεχών, κατέχει σήμερα ηγετική θέση μεταξύ
των εταιριών του χώρου, ενώ αποτελεί τη μοναδική εταιρία logistics εισηγμένη στην Εναλλακτική Αγορά (ΕΝ.Α) του Χρηματιστηρίου Αθηνών. Στον Όμιλο FDL αναγνωρίζουμε τους ανθρώπους μας ως τον βασικότερο παράγοντα της επιτυχούς πορείας μας. Πιστεύουμε ότι μέσα από την ατομική εξέλιξη του κάθε εργαζομένου διαμορφώνεται η εταιρική μας κουλτούρα ενώ ταυτόχρονα παραμένουμε προσανατολισμένοι στη επίτευξη των εταιρικών μας στόχων. Η φιλοσοφία μας βασίζεται στην λειτουργία ενός οργανισμού που επικοινωνεί, συνδημιουργεί και αναπτύσσεται παράλληλα με τους ανθρώπους του. Εφαρμόζουμε προγράμματα εκπαίδευσης και αξιολόγησης, δίνουμε κίνητρα και λειτουργούμε ομαδικά σε ένα εξελισσόμενο και ανοιχτό εργασιακό περιβάλλον. Στοχεύουμε σε συνεχή ανάπτυξη με βασική αρχή το να κάνουμε όλοι, κάθε μέρα ένα βήμα μπροστά.

Κωδικός αναφοράς

TD1118