Η θέση Βοηθός Λογιστή έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Βοηθός Λογιστή

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

Λογιστικό Γραφείο στο κέντρο της Αθήνας, περιοχή Άγιος Παντελεήμονας, ζητάει βοηθό Λογιστή για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων σύμφωνα με την προϋπάρχουσα νομοθεσία.
  • Προετοιμασία και υποβολή περιοδικών δηλώσεων Φ.Π.Α. ,παρακρατούμενων φόρων, INTRASTAT, VIES.
  • Γνώσεις εργατικών και τήρηση μισθοδοσίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 5 ετών σε αντίστοιχη θέση, κατά προτίμηση σε λογιστικό γραφείο.
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης.
  • Γνώση MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • Καλή γνώση αγγλική γλώσσας.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Software Engineer / Developer Aghia Paraskevi EMVIS
Product Manager Αθήνα Παντελής Παπαδόπουλος
Crew Scheduler Αθήνα Aegean Airlines S.A
Customer Service Agent- English Αθήνα PeopleCert
Inside Sales Team Lead (m/f/d) Athens, Greece Αθήνα Hemmersbach Hellas
ΨΥΚΤΙΚΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ Αθήνα Ανώνυμη Αγγελία
Administration Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V