Η θέση ΒΟΗΘΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ/ΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ LYNNE ΣΤΟ METRO MALL (ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) έχει αποθηκευτεί.

ΒΟΗΘΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ/ΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ LYNNE ΣΤΟ METRO MALL (ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) από την εταιρεία LYNNE

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Άγιος Δημήτριος

Περιγραφή Θέσης

                                                  Η Lynne στο πλαίσιο της ανάπτυξής της, ζητά:

ΒΟΗΘΟ ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ/ΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟ METRO MALL (ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2-3 έτη σε αλυσίδα καταστημάτων γυναικείας ένδυσης (αντίστοιχη θέση)
  • Ικανότητα άριστης επικοινωνίας και διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού
  • Άνεση στις δημόσιες σχέσεις και αφοσίωση στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ θα συνεκτιμηθεί στην αξιολόγηση
  • Καλή Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Η Lynne προσφέρει:

Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας, αξιοκρατικό περιβάλλον, ανταγωνιστικές αποδοχές και δυνατότητα εξέλιξης.

Κωδικός αναφοράς

n/a